"Цікаво, хто клюне - Джошуа чи Вайлдер?": Дозвілля Усика й Ломаченка сполохало мережу

Користувачі не втратили нагоди пожартувати над фотографією Усика – новоспеченого любителя риболовлі.

Об этом сообщает life72.in.ua со ссылкой на СМИ.

Знаменитий український боксер Олександр Усик вийшов на риболовлю під Києвом, про що свідчать фотографії, що з’явилися в Instagram, передають Патріоти України.

Ексчемпіон світу в крузервейті озброївся спінінгом. Про улов Усика нічого не відомо. Цікаво, що тоді ж друг і кум Усика – чемпіон світу в легкій вазі Василь Ломаченко – взяв участь у зарибленні Дніпра. Разом із колегами і однодумцями він запустив у Дніпро 200 тисяч молодих риб.

"Риби все меншає через браконьєрів і людей, які вилювлюють її нечесним способом і знищують. Хотів показати всім іншим, що ми любимо і поважаємо нашу природу", – сказав Ломаченко.

Користувачі Instagram не втратили нагоди пожартувати над фотографією Усика – новоспеченого любителя риболовлі.

"Поки Вася зариблює, Саня на іншому кінці відловлює", "Видно, що Усик новачок і це не його спінінг", "Саня потихеньку вливається в ряди рибалок", "Цікаво, хто клюне – Джошуа чи Вайлдер?" – жартують шанувальники українського боксу.



Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tsikavo-khto-kliune-dzhoshua-chy-vailder-dozvillia-usyka-i-lomachenka-spolokhalo-merezhu-303367.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя