Скільки коштує газ для населення у кожній області України

Ціна на газ для населення буде різною в областях України

З 1 травня 2019 року у кожному регіоні України діятиме окрема ціна на газ для побутових споживачів. Раніше вартість газу була єдина для споживачів у всіх регіонах. Об этом сообщает komunist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Раніше для всіх областей діяв однаковий загальний тариф на постачання газу, у якому закладали і тариф на транспортування для "Укртрансгазу", і тариф на розподіл для операторів газотранспортної мережі. Про це повідомила прес-служба ГС "Асоціації газового ринку України".

Тепер ціна газу буде різною, бо НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) запровадила для "Укртрансгазу" окремі тарифи на транспортування газу. Відтепер споживачі газу сплачуватимуть за послуги транспортування газу газотранспортною системою фіксовану ставку – абонплату. А от за доставку газу платитимуть відповідно до умов транспортування (відстані, завантаженості тощо). І ця складова тарифу – у кожному регіоні інша.

Скільки треба платити за кубометр природного газу у травні 2019 року:

Газ
Дані з сайту "Асоціації газового ринку України"

Скільки треба буде платити за кубометр природного газу у червні 2019 року

Газ
Дані з сайту "Асоціації газового ринку України"

Детально про те, як "Нафтогаз" запропонував знизити ціну газу для населення на спеціальних умовах – у матеріалі 24 каналу


Джерело статті: “http://24tv.ua/skilki_koshtuye_gaz_dlya_naselennya_u_kozhniy_oblasti_ukrayini_n1153201”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя